T.C. Mİllî Eğİtİm BakanlIğI
BURSA / OSMANGAZİ - Bursa Anadolu Kız Lisesi

Haberler

Haz

4 yıllık eğitim-öğretim hayatı boyunca göstermiş olduğu başarıyla okul 3. sü olan Şevval ÇOKSAYGILI başarı plaketini okul müdiremiz G. Hülya SÜCÜLLÜ´den aldı.

Öğrencimizi tebrik ediyor, ona bundan sonraki yaşamında başarılar diliyoruz.

Yolun açık olsun Şevval...

Haz

4 yıllık eğitim-öğretim hayatı boyunca göstermiş olduğu üstün başarısıyla okul 1.si Hacer UYSAL´a başarı plaketi müdiremiz G. Hülya SÜCÜLLÜ tarafından takdim edildi.

Öğrencimizi tebrik ediyor başarılarının devamını diliyoruz.

Yolun açık olsun Hacer...

Haz

9.10 ve 11. sınıflar için Yaz Dönemi Destekleme ve Yetiştirme Kursları müracaatları başlamıştır. Son Başvuru Tarihi 12 Haziran 2016

Haz

TEŞEKKÜRLER SEVLİGİ ÖĞRETMEN VE ÖĞRENCİLERİMİZ

May

Bursa İl Milli Eğitim Müdürlüğünce düzenlenen Bilime Yön Verenler adlı bilgi yarışmasında il  3. sü  Olduk. Yarışmacı öğrencilerimizi ve onları yarışmaya hazırlayan öğretmenlerimizi tebrik ediyoruz...

May

11 Mayıs Dünya Oryantring Günü münasebetiyle gerçekleştirilen rekor denemesi etkinliğine  Okulumuz Öğrencileri ile katıldık. Katılımcı öğrencilerimizi ve Beden Eğitimi öğretmenimiz Nuran ARPAĞ SARAÇOĞLU´nu tebrik ediyoruz.

May

Türk Coğrafya Kurumunun Düzenlediği Türkiye geneli "GÖÇ" konulu belgesel ve afiş yarışmasına katılan öğrencilerimiz Belgesel dalında Türkiye  36. sı olmuşlardır. Yarışmacı öğrencilerimizi tebrik ediyoruz...

May

DİLKO´ nun düzenlemiş olduğu Türkiye Geneli 11. Sınıflar LYS Dil Sınavında öğrencilerimiz derece yaptılar. 

Bursa İl 6. sı 11-G Hülya BAŞARAN,

İl 13. sü 11-G irem ERTÜRK,

İl 19. su 11-G Dilada BOZ

Öğrencilerimizi tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz...

May

Bursa Teknik Üniversitesi rektörlüğünce düzenlenen "DEBATE ANATOLIA 2016" münazara yarışmasına katıldık. Öğrencilerimiz gruplardan çıkarak Octo finale kaldılar. Öğrencilerimizi tebrik ediyor, öğrencilerimizi yarışmaya hazırlayan öğretmenlerimize de teşekkür ediyoruz

Nis

Hayallerini Dillendir Güzel ve Etkili Konuşma Yarışmasında Osmangazi 1. Bölgede 1. Olduk. Yarışmacı öğrencimizi tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz. Öğrencimizi yarışmaya hazırlayan öğretmenlerimize de teşekkür ediyoruz.

Nis

Türk Halk Kültrürü Bilgi Yarışmasında Osmangazi 1. Bölge 3. olduk. Yarışmaya katılan öğrencilerimizi tebrik ediyoruz. Öğrencilerimizi yarışmaya hazırlayan öğretmenlerimize de teşekkür ediyoruz.

Nis

Kelime Dağarcığı Bilgi Yarışmasında Osmangazi 1. Bölgede Kura sonucu 2. olduk, yarışmacı öğrencilerimizi tebrik ediyoruz. Öğrencilerimizi yarışmaya hazırlayan öğretmenlerimize de teşekkür ediyoruz

Nis

Türkiye Coğrafyası Bilgi Yarışmasında Osmangazi 1. Bölgede 2. olduk. Yarışmacı öğrencilerimizi tebrik, öğrencilerimizi yarışmaya hazırlayan öğretmenlerimize de teşekkür ediyoruz.

Nis

Eser Yazar Eşleştirmesi Bilgi yarışmasında Osmangazi 1. Bölge de 2. olduk. Yarışmaya katılan öğrencilerimizi tebrik, öğrencilerimizi yarışmaya hazırlayan öğretmenlerimize de teşekkür ediyoruz.

Nis

Bursayı Tanıyorum Bilgi Yarışmasında Osmangazi 1. Bölgede 1. Olduk. Yarışmacı öğrencilerimizi tebrik ediyor, başarılarının devamını bekliyoruz. Öğrencilerimizi yarışmaya hazırlayan öğretmenlerimize de teşekkür ediyoruz.